Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy podziękować naszym Paniom Bibliotekarkom za codzienną życzliwość, pomoc oraz inspirowanie młodzieży do odkrywania świata książek. W ramach obchodów tego wyjątkowego dnia uczennice spędziły czas na wspólnym czytaniu książek na świeżym powietrzu, łącząc relaks z rozwijaniem czytelniczych pasji.
Nasze Panie Bibliotekarki składają wszystkim czytelnikom życzenia wielu niezapomnianych literackich podróży, inspirujących lektur oraz niegasnącej miłości do książek.
Dziękujemy, że biblioteka jest miejscem pełnym ciepła, wiedzy i dobrej atmosfery!



