Wsparcie kwiatowe

Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy kieruje serdeczne podziękowania do Gospodarstwa Kwiaciarskiego A.P. Jankowscy, które co roku z życzliwością i ogromnym sercem wspiera nas, przekazując piękne kwiaty.

Dzięki Państwa stałej hojności nasza strefa relaksu, z której korzystają dziewczęta przebywające w ośrodku, zyskała wyjątkowy urok. Podarowane rośliny upiększyły teren, tworząc atmosferę spokoju, harmonii i ciepła — tak ważną w codziennym funkcjonowaniu naszych wychowanek.
Jesteśmy głęboko wdzięczni za Państwa nieustanne wsparcie, życzliwość i zaangażowanie w tworzenie pięknego, przyjaznego otoczenia dla naszych dziewcząt.