Dziś w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyły się kolejne zajęcia innowacji „Ja w Świecie Yogi”. Pani Martyna Szczęk wprowadziła nasze ciała w wyciszenie, pracę nad oddechem oraz rozluźnienie mięśni. Zajęcia pozwoliły uczennicom odprężyć się, uspokoić umysł i zadbać o dobre samopoczucie.
JOGA w Ośrodku



