21 maja 2026 r. nasze wychowanki uczestniczyły w wyjątkowej prelekcji prowadzonej przez Panią Magdalenę Deuar-Partykę – grafologa, biegłego sądowego oraz założycielkę Lubelskiego Centrum Grafologii i Rozwoju InScripto. Spotkanie, które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzbicy, było ciekawą okazją do poznania tajników grafologii oraz pracy biegłego sądowego.
Podczas wykładu uczestniczki dowiedziały się, jak wiele informacji można odczytać z charakteru pisma oraz jak ważną rolę grafologia odgrywa m.in. w pracy biegłych sądowych. Było to niezwykle inspirujące i wartościowe spotkanie, które poszerzyło wiedzę naszych wychowanek oraz zachęciło je do odkrywania nowych obszarów zainteresowań. Dziękujemy za inspirujące i wartościowe spotkanie.


