Uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszym Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym była pełna wzruszeń, pięknych wspomnień i wyjątkowych chwil.
Nie zabrakło poruszających występów artystycznych, pięknych piosenek oraz przygotowanego przez wychowanki przedstawienia. Szczególnym momentem było przemówienie Pani Dyrektor Agnieszki Ankurowskiej, które skłoniło do refleksji i podsumowało wspólnie spędzony rok.
Słowa motywacji i wiary skierowała do dziewcząt również Zuzia, ubiegłoroczna absolwentka, która zrobiła nam miłą niespodziankę i odebrała podziękowanie za podzielenie się swoją historią.
Podczas uroczystości wręczono świadectwa, dyplomy i wyróżnienia, a także pożegnaliśmy nasze Absolwentki, życząc im odwagi, wiary w siebie oraz powodzenia na kolejnych etapach życia.
Dziękujemy wszystkim wychowankom, pracownikom oraz gościom za ten wyjątkowy dzień. Niech wakacje będą czasem odpoczynku, radości i zbierania sił na nowe wyzwania.























