Akcja „Sprzątamy dla Polski”

W dniu 22.04.2026 r. kolejny raz nasz ośrodek wziął udział w- IX już- ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy dla Polski”.
Wychowanki w ramach koła ekologicznego zadbały więc o czystość, porządkując najbliższą okolicę.

Poprzez tego rodzaju akcje można udoskonalać postawy proekologiczne wśród wychowanek, promować dbałość o najbliższe otoczenie i kształtować postawę odpowiedzialności za wspólne dobro, jak również propagować ideę nieśmiecenia oraz selektywnej zbiórki odpadów.  Dziewczęta  chętnie włączyły się w akcję, dzięki czemu najbliższa okolica jeszcze bardziej wypiękniała.