VIII Rajd Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy, odbył się 15.06.2026 roku. Udział wzięli wychowankowie z okolicznych ośrodków: Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Pogroszyna, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Kolonii Szczerbackiej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Kolonii Ossa, Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych ze Skarżyska Kamiennej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Puław, Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Goździkowie, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jóźwikowie, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Pałacyk w Radomiu oraz my jako gospodarze.
Cele naszego rajdu to: popularyzacja turystyki pieszej oraz krajoznawstwa, poznawanie walorów przyrodniczo – krajobrazowych Ziemi Radomskiej, integracja młodzieży, kształtowanie nawyków samodzielnego zdobywania wiedzy. Read More