Kolejny Drogowskaz za nami😍 za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Tym razem odwiedziliśmy społeczność z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisko🌸
Choć każde spotkanie jest inne = różne szkoły, młodzież, osobowości, ale każde tak samo ważne, wartościowe i budujące. Z każdego wracamy z uśmiechem i refleksją jednocześnie 🥰 Nie możemy doczekać się kolejnych spotkań 🥰 Do zobaczenia 😊
Drogowskaz w Jedlni



