Gminny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Wierzbicy nie mógł się odbyć bez nas!

Nasze Wolontariuszki, właściwie cała nasza społeczność aktywnie włączyła się w przebieg festynu, a przede wszystkim zadbaliśmy o to, by nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i pozytywnej energii Było kolorowo, radośnie i bardzo pracowicie – nasze dziewczyny po raz kolejny pokazały, że mają ogromne serca, mnóstwo pomysłów i świetnie odnajdują się w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Uśmiechy dzieciaczków to dla nas najlepsza nagroda.

https://www.facebook.com/share/v/18eZrEkiZp/

Występy artystyczne:

https://www.facebook.com/share/v/1EHDEreGav/