Zawody sportowe w Pogroszynie

W dniu dziecka dziewczęta odwiedziły zaprzyjaźniony Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Pogroszynie, gdzie odbył się profilaktyczny piknik sportowy. Nasze wychowanki z zaangażowaniem uczestniczyły w rozgrywkach sportowych, zdobywając II miejsce.


Czas umilił nam pyszny poczęstunek przygotowany przez wychowanki z Pogroszyna była wata cukrowa, popcorn i wiele innych smakołyków. Po wspólnej degustacji odbył się koncert zespołu „Wyrwani z Niewoli”, którego przekaz skłaniał do refleksji i dawał nadzieję na lepszą przyszłość młodym ludziom. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, serdeczne przyjęcie i niezapomniane przeżycia.